September 27, 2020

نکات مهم در سئو داخلی


برای لینک دادن به وب‌سایت‌های دیگر حتماً توجه داشته باشید که به وب‌سایتی با محتوای مرتبط پیوند دهید. لینک خارجی مانند رأی دادن به یک وب‌سایت است! در صورت کلیک کاربران بر روی این لینک‌ها موضوع به موتورهای جستجو منعکس‌شده و مشخص می‌شود که نظر شما راجع به آن وب‌سایت مثبت و وب‌سایت قابل‌اعتماد است. با wp3o همراه باشید.

به‌روزرسانی وب‌سایت

به‌طور مرتب وب‌سایت خود را به‌روز کنید. اغلب در نتایج موتورهای جستجو وب‌سایت‌هایی که دارای محتوای پویا هستند، بالاتر از نتایج وب‌سایت‌هایی هستند که محتویات استاتیک را شامل می‌شوند. دلیل اصلی این است که صفحات وب، وبلاگ‌ها و دایرکتوری‌ها مانند ویکی‌پدیا بهتر از سایر نتایج در موتورهای جستجو هستند. چون محتوای آن‌ها به‌طور مداوم به‌روز می‌شوند.

اطمینان از ایندکس شدن

بررسی کنید که مطالب و محتوای وب‌سایت شما در موتورهای جستجو ایندکس می‌شوند. همیشه چک کنید که آیا محتوای  وب‌سایت شما در موتور جستجو نشان داده می‌شود؟ موتورهای جستجو به‌طور خودکار محتوای شما را بررسی و فهرست می‌کنند، اما باز هم نیاز است که بررسی کنید و در صورت وجود مشکل و ایندکس نشدن از آن غافل نشوید. موتورهای جستجوی محبوب مانند Google، Bing و یاهو وب‌سایت شما را توسط ربات‌های خود بررسی می‌کنند تا کاربران بتوانند بدون هیچ مشکلی وب‌سایت شما را دنبال کنند. توجه به ایندکس شدن و سرعت ایندکس نیز برترین استراتژی سئو است.

از سایر وب‌سایت‌ها لینک بگیرید

درک تأثیر بک لینک بر سئو کمی پیچیده است. برای بهینه‌سازی موتورهای جستجو، این مورد به بررسی نیاز دارد و در صورت انتخاب صحیح و عملکرد درست می‌تواند بسیار تأثیرگذار باشد؛ اما موردی نیست که بتوانید بقینا بر آن تمرکز کنید.


در کنار تولید محتوای حرفه‌ای و ایجاد یک محتوای جذاب و مناسب که جزء برترین موارد در استراتژی سئو است، تنها کاری که می‌توانید انجام دهید این است که بررسی کنید چه‌کاری موجب بهبود بخشیدن به این محتوا می‌شود؟! در اولین گام باید محتوای بسیار خوبی بنویسید سپس از وب‌سایت مشابه و باکیفیت پیوند بگیرید. کیفیت، نحوه استفاده از بک لینک و ارتباط مطالب ستون‌های اصلی هستند که در صورت وجود هرگونه نقص در این سه اصل علاوه بر عدم دریافت امتیاز مثبت، موجب کسر امتیاز نیز خواهند شد!

سایر نکات مهم سئو وردپرس را در wp3o بخوانید.

بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *